Bijzonder! Een bijzondere Meesteres! Ze is een kleine Vrouw met haar 1m53, maar Dominant like hell! Maakt u kennis met Miss Little Badass.
- Haar eigenste site
- Haar X-account
- Haar Fetlifegebeuren
Miss Little Badass
Een van onze redactiefiguren woont en werkt voornamelijk vanuit Gelderland. Laat dit nu net de provincie zijn waar vanuit Miss Little Badass ook actief is. Als ze tijd heeft, wordt dat dus een interview. We kijken er nu al naar uit.
Wat we in elk geval weten: haar Engels is om door een ringetje te halen! Ze omarmt haar lichaamslengte, draait het stigma van een “een kleiner persoon” een halve slag rond en gebruikt dat zelfs in haar Meesteressenschap en ze heeft prachtige uitspraken.
Ik ben een zorgzame Domme en vind het geweldig om je te zien opbloeien en de vooruitgang te zien die je boekt onder mijn begeleiding. Straffen komen wanneer ze nodig zijn, maar ze zullen altijd passen bij jouw misstap(pen).
Ik hoef niet boven jou uit te tornen om controle te hebben.
Petite Meesteressen vinden wij best interessant, maar deze Prodomme heeft onze grote nieuws-nieuwsgierigheid gewekt.
Op de een of andere manier hebben wij gemist dat zij op X ons volgde. We schamen ons best wel dat we haar niet meteen terugvolgde. Our bad. One of our biggest bads.
Maar goed, hopelijk kunnen we het nog goed maken in een (zittend) 1op1 gesprek. Hopelijk-hopelijk-hopelijk: wordt vervolgd!