Ennnn… update 2! De derde privéclub met een SM-studio die ook nog eens een webpartner van ons is, heeft óók voldoende mogelijkheden om ruimte en materialen beschikbaar te stellen: Salon Privé te Amsterdam. (Nabij het oude Ajaxstadion.)
- Zelfde laken en pak: mail het management: info@salonprive.nl
Zie hieronder de clubs en de staande aanbiedingen in Amersfoort en Den Haag. Voor meer info over de clubs zelf, zie de tags met de clubnamen. Plezier!
UPDATE 16 juli 2022– Ook de martelruimte van een van onze andere webpartners, Amersfoort Privé, is onder dezelfde condities beschikbaar. Mail het management:
Wbt. de beschikbaarstelling van de SM-ruimte van Casa Cherda; er zijn fijne reacties, maar de agenda is nog niet vol. Mailen kan dus nog altijd. Zie onder de foto’s en oranje balk↓.
Bij onze webpartner Casa Cherda uit Den Haag zijn ze “ineens” van de planning. Hun SM-studio is beschikbaar voor derden. Contact onder de foto.
Contact voor SM-studio Casa Cherda
Bel niet het nummer dat op hun site staat, maar mail. Dan heb je meteen de Mevrouw of heer van het management te pakken.
Het Haagse seks- en relaxhuis Casa Cherda is een van de mooiste seksclubs van Nederland. De zeggen wij niet, maar dat zeggen hun klanten. En… aardig wat van onze lezers en volgers! Wij sturen nogal wat subs & slaven hun kant op met onze berichtjes.
De Covidtijd is door onze Haagse vrinden goed benut door de prachtige en discrete locatie fors onder handen te nemen. Zo ook de SM-ruimte in de club. Ruim een half jaar later blijkt dat de huisMeesteressen definitief geen uren erbij willen nemen, waardoor er letterlijk ruimte ontstaat voor derden om de SM-studio te laten zijn waarvoor het bedoeld is. Heb je interesse, ook al ben je je slechts aan het oriënteren, neem contact op!
Succes & plezier!