Op 23 augustus (2025 uiteraard) organiseren Meesteres Manita en haar gevolg voor de derde keer hun “Manita on Tour” outdoorevenement te Drenthe.
Plaats van handeling: Centrum voor persoonlijke training, voeding- en lifestyleverbetering Lapine in het Drents landelijke Elp.
LET OP | mogelijke verwarring: de Meesteres heet Manita zoals we weten. De voornaam van de showgirl/vuurvreter is Marita, met een R. Ook vind je soms typo's in haar achternaam: is Monster. (Uiteraard niet op haar eigen Instagrampagina.)
Manita on Tour 2025
De 2025-editie lijkt veel op die van vorig jaar. Voor een aardig beeld wat je kan verwachten, kan je teksten lezen en foto’s bekijken in het 2024-verslag.
Er is ruimte voor max. 200 deelnemers, ruimschoots overnachtingsmogelijkheden in de buurt en je kunt er zelfs kamperen! Het event zelf kost € 55,- pp (is incl. €15,- aan drankmuntjes!), voor spelregels en campingkosten zie de 2de link van dit stukje.

De locatie Elpine, gelegen in een afgelegen deel van Drenthe, biedt een ruime en industrieel ogende locatie met een rivierbedding uit de ijstijd. Kortom een magische plek voor een spannende out en indoor BDSM speel, dans en fetish feest.
Meesteres Manita
Meesteres Manita is een van de langstactieve Prodommes van het het land. Door de jaren heeft ze een grote community om zich heen verzameld. Haar vroegere uitvalsbasis was Club Showboat te Zaandam. We schrokken dan ook toen ze een aantal jaar geleden aankondigde het anders te gaan doen.
1op1-sessie
En ze doet het ook anders; professioneler, met een groter team, maar wel ehm… nog altijd Manita-eigen. Daar getuige de party’s in Drenthe van. 1op1-sessies zijn bij de sterke Meesteres nog altijd wel mogelijk in Club Showboat te Zaandam.
Over Drenthe: 23 augustus en 200 deelnemers, je hebt nog even LIJKT HET! Zoals gezegd: de groepen rond Meesteres Manita zijn omvangrijk. Lapine is zó vol!
Plezier alvast!