Vervelend hoor dat het kabinet is gevallen. Maar niet getreurd! Onze webpartner Amersfoort Privé heeft een nieuwe site! Plusss… een lange termijnoverzicht welke Meesteressen wanneer te gast zijn om jou te ontvangen.
Nieuwe site, meer info
De Meesteressenagenda bij Amersfoort Privé vind je onderaan de nieuwe homepage. Je moet ff kijken, maar bij iedere genoemde Meesteres staat een link naar meer informatie en ook meer foto’s. Smullen!
Wil je nog meer info? Bij ons blijf je lezen! Over Lady Pia uiteraard, de Duitse Lady Dajana, Harley Sadistic en TransMeesteres Bruna Venchy.
Niet alleen zijn de foto’s van bezoekende Meesteressen aangevuld en vernieuwd, ook die van de meeste dames van plezier. Dubbel smullen! Zo kwamen we ook op de profielpagina van de Marokkaanse Layla. De volgende regels uit haar beschrijving blijven nogal hangen –
Met haar lange, donkere haren en fonkelende ogen weet ze elke man te laten zwijgen. Ze ademt mysterie, ze straalt controle uit — maar achter haar beheerste blik schuilt een vurige passie die enkel voor de juiste persoon tot uitbarsting komt.
Aanbidding borrelt naar boven, face sitting met haar heerlijk achterste flitst voor het geestesoog en zou ze in zijn voor een uurtje edging…? Eén belletje naar de alleraardigste hostess en je weet genoeg! ++31 (0)33 74 30 703. Plezier!