Op dinsdag 18 november heersen wéér twee Duitse Domina’s voor een duosessie in de fraaiste club van Amersfoort met een nog mooiere BDSMruimte. Dat zijn Lady Pia natuurlijk – who else? – en de duistere, voluptueuze Lady Dajana!
De twee dagen erna – van 19 t/m 20 november – is Lady Pia solo te boeken in dezelfde club.
Contact met Lady Pia
- +31634764158
- ladypia@outlook.com
Contact met Lady Dajana
- ++49 15 25 95 82 925
- herrindajana@gmx.de

Lady Pia, haar Vriendinnen en Amersfoort
Wat is er toch met dat Amersfoort Privé, dat na de covidtijden – dus ná de Grote Verbouwing – zoveel Duitse Meesteressen aantrekt? Eigenlijk is er maar één antwoord mogelijk: Lady Pia.
Even heel snel - Lady Pia had een eigen club in Den Haag: Secret Minds. Onder andere Covid, het gedoe eromheen (pandhuur etc) en infrastructureel gezeik vanuit de gemeente (parkeren en zo) zorgden ervoor dat de TopMeesteres er geen lol meer in had. Tegelijkertijd vond ze diezelfde lol terug in haar geboorteland Duitsland en met Meesteres Calea Toxic®, dier Vriendinnen en wat later Femdomtempel die Bizarrfabrik zou worden. Meesteres Pia miste haar Nederlandse en Vlaamse slaven en contacten en zij de Meesteres. In het net verbouwde Amersfoort Privé vond de Duits-Nederlandse Domina een uitvalsbasis zonder gedoe, alles piekfijn in orde en... vanuit Den Haag gerekend al een uur onderweg naar Duisburg (D). Bizarrfabrikcollega's wilden die Amersfoortse club ook wel een zien en ervaren. Dus Lady Pia nam ze mee en... de rest is history (tot in de verre toekomst).
Lady Dajana
Denk niet dat Lady Dajana – ook wel Miss Dajana – een groentje is in de Amersfoortse martelruimten. Eerder heerste zij twee dagen als dé Meesteres van deze privéclub.
Picture it: twee zéér ervaren Meesteressen die jou ontvangen in een pand waar lust, ontlading, pijn, vernedering en subspace aan de orde van de dag zijn..
Kortom: de Meesteressen hebben het in Amersfoort naar hun zin. En je weet… als Meesteressen het naar hun zin hebben, dan lijden hun slaven. Dus….
Plezier!





