Waren we er toch zeker van dat we eerder zelfs meerdere berichten hadden gepost over de schitterende Miss Nerezza. Niet dus.
Wel kunnen we een nieuwtje brengen over de Findom-/FemdomGoddess met Italiaanse roots: ze ontvangt tegenwoordig bij Donna Fiera te Arnhem!

Miss Nerezza nu ook te Arnhem
Wellicht ook interessant voor de oosterburen uit Noordrijn-Westfalen (D). Arnhem ligt om de hoek!
Of misschien ben je nu al te zeer onder de indruk, dat je eerst online kennis wil maken. Ennn… dat kan! Check hierboven de eerste link en je ziet de uitgebreide lijst met digitale mogelijkheden die ze biedt.
Maar let op! Zeker voor real life-ontmoetingen stelt ze nogal wat eisen aan je om haar kwaliteiten te garanderen.
Introductie
- Kinks & beperkingen
- Gewenste sessieduur (vanaf 1 uur)
- Gewenste datum en tijd
Contact
- WhatsApp (dus niet bellen) +31 622887753
- E-mail missnerezza@gmail.com
Voldoet je introductie niet aan de vereisten, dan krijg je geen reactie. Als je me een bericht stuurt met een vraag over iets anders dat niets te maken heeft met het boeken van een sessie, dan word je direct geblokkeerd.
Ik heb mijn VIP-pagina’s (zie eerste link – red.) om met je te chatten
Nou, duidelijk of duidelijk? Dusss… begint jouw verhaal met deze Meesteres online vanaf hier, of meteen live in Arnhem? Hoe het ook gaat, plezier!




